Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikaları işletmelerin belirli standartlar kapsamında iş yaptığını akreditasyon kuruluşları tarafından garantileyen yapılardır. International Standart Office (ISO) dünyada kabul gören önemli bir standardizasyon kuruluşudur.

Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı
Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

İşletmelerin yönetimlerine yönelik standartlar oluşturmakta, belgelendirme akreditaston ve belgelendirme kuruluşlarına kendisi adına yetkiler vermektedir. İşletmeler işlerini bu standartlara uygun bir şekilde yürütür ise belgelendirme kuruluşlarına denetlenmek koşulu ile işletmesine kalite yönetim sertifikası alabilir.
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Güvenliği Sistemi bu belgelerin arasında başta olmak üzere bir çok sertifikadan oluşmaktadır.İşletmelerin bu sertifikaların alınması için gerekli işleyiş ile çalışması için gereken danışmanlığı sağlıyoruz.

Sonrasında standarlara uygun olarak çalışan işletmenin belgelendirme kuruluşu tarafından denetlenmesini sağlayarak işletmenin kalite yönetim sertifikasına sahip olmasını sağlamış oluyoruz.
ISO 50001 Enerji Yönetim Sisteminin kurulması ile işletmelerin enerji verimliliği sağlayacağı projeleri ortaya çıkarıyoruz. Kurulan enerji yönetim sistemi sayesinde işletmelerin verimlilik artırıcı projelerine (VAP) ilgili devlet kurumlarından destek almaları sağlanmaktadır.
ISO27001 Bilgi Güvenliği Sistemi kurularak bilgi işlem firmalarının itibar ve güvenin artırılması sağlanmaktadır.Aynı zamanda büyük çapta ihracat yapan şirketlerin yerinde gümrükleme için alt yapısal bir zorunluluktur.

Call Now Button
×

Merhaba

Müşteri temsilcimizin biriyle whatsapp bağlantısı kurmak için üzerine tıklayınız veya bize [email protected] adresinden eposta ile ulaşabilirsiniz.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?