Hakkımızda

 4K Yönetim Destek Merkezi Hakkında

İşletmelerin yönetim açısından karşısına çıkan her türlü işle alakalı sorununun çözümünde profesyonel çözümler getirmeyi hedef almıştır. Bu sayede işletmelerin ulusal ve uluslar arası alanda rekabete hazırlanması sağlanmaktadır. Bunu yaparken danışmanlıklar, eğitimler, fonksiyonel hizmetler ve finansa erişimi kolaylaştırmayı kullanmaktadır.  Bu kapsamda işletmelere yönelik profesyonel yönetim desteğinin verilmesi  işletmelerin sürdürülebilir ve daha karlı bir duruma gelmesini sağlamaktadır.

Hizmet verdiği kurumu içselleştirerek, alınan hizmetin kurum tarafından benimsenmesi, değişim ve dönüşümü başarması ve şirketin yenilikçi bir yapıya kavuşmasını amaçlamaktadır.
Uygulanabilir, gerçekçi, değer katan ve kalıcı hizmetler sunarak, işbirliği yaptığı kurumlarda güven oluşturmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda, alanında uzun yıllar çalışmış, deneyimli profesyonellerden oluşan uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Misyon, Vizyon ve Değerler

Vizyon: Türkiye’de Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri alanında akla gelen ve hizmet verdiği kurum ve kuruluşlar tarafından sürekli tercih edilen bir hizmet sektörü markası olmaktır.

Misyon: Bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle işbirliği yaptığımız firmalara özgün iş çözümleri sunmak, müşterilerimizin başarısı için sürekli yanında olmaktır.

İlke ve Değerlerimiz:

  • Kaliteden ödün vermemek
  • Odağımızda müşteri memnuniyetini almak
  • Güven oluşturmak
  • Etik değerlere uygun çalışmak

 

Kadromuz

4K Yönetim Destek Merkezi konularında yılların tecrübelerine sahip, Gaziantep’te danışmanlık, kişisel gelişim eğitimleri ve hibe projeleri alanında söz sahibi bir ekip tarafından kurulmuştur. Sürekli çalışan ekibin yanı sıra proje bazlı çalışan geniş bir ulusal ve uluslararası çalışan eğitmen ve danışman havuzuna sahiptir.

 Referanslarımız

Referanslarımıza ulaşmak için için tıklayınız.

 

Call Now Button
×

Merhaba

Müşteri temsilcimizin biriyle whatsapp bağlantısı kurmak için üzerine tıklayınız veya bize [email protected] adresinden eposta ile ulaşabilirsiniz.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?