İstanbul Danışmanlık Hizmetleri

İstanbul Danışmanlık Hizmetleri

İstanbul Danışmanlık Hizmetleri Ticari faaliyetleriniz için danışmanlık hizmetleri arayışı içerisindeyseniz şu an çok doğru bir sayfada bulunuyorsunuz. Çünkü İstanbul danışmanlık hizmetleri olarak bu desteği vermeye hazırız ve uzun yıllara dayalı bilgi birikimimiz ile hizmetinizdeyiz. Özelliklede değerli bir yatırım yapmak üzere iseniz bu desteğin sizlere çok büyük katkısı olacağından emin olabilirsiniz. Bilindiği gibi yeni bir yatırım öncesinde konuyla ilgili uzmanların fikrini almak ve bu uzmanın yönlendirmesi doğrultusunda çalışmalara yön vermek son derece akıllıca bir davranıştır. İsterseniz bu noktadan itibaren danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri başlıklar halinde aktarmaya çalışalım. Elbette ki öncelikle hangi sektörde yer alınması gerektiği konusunda sizleri aydınlatacak girişimci danışmalığı hizmetlerimizden başlamak gerekiyor.

İstanbul Danışmanlık Hizmetleri

Girişimci Danışmalığı

Hiç kuşkusuz gerçekleştirilmesi düşünülen her işte olduğu gibi hangi sektörde yer alınacağı konusunda belirli bir araştırma dâhilinde hareket etmek en mantıklı yoldur. Dolayısıyla girişimci danışmanlığı olarak adlandırılan hizmetimizi alarak adımlarınızı en doğru şekilde atmanız sağlanacak ve projenizde önemli bir aşama son derece kolay şekilde geçilmiş olacaktır. Üstelik bu desteğimiz sayesinde çok daha cesur kararlar verebilmeniz mümkün olacaktır. Çünkü hayalinizdeki iş yaşamının temelleri bu aşamada atılıyor ve işiniz şansa asla bırakılmıyor.

Yatırım Danışmanlığı

Hepimizin bildiği üzere her yatırım kar amacı güder ve bu yatırımın başarılı olması proje sahipleri tarafından en fazla istenilen durumdur. Dolayısıyla firmamızdan profesyonel anlamda bir yatırım danışmanlığı almanız durumunda yatırımın başarılı olmasını sağlamak bizim işimiz diyebiliriz. Peki, danışmanlık kapsamda sizlere hangi değerli hizmetleri üretiyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuzun önemli detaylarına geçelim. Her şeyden önce yatırım yapılacak alanın genel çerçevede ön bilgisinin doğru verilerle desteklenmesi gerektiğinin altını çizelim. Çünkü yanlış bilgilerle başlanacak bir yatırımın başarı şansı maalesef bulunmuyor. Üstelik doğru karar verilse bile yatırımın zamanlaması da ayrı bir öneme sahiptir. Firmamız projenin başından itibaren bu çerçevede gerçekleşecek yatırımla ilgili gereken tüm bilgileri en sağlıklı şekilde topluyor ve sizlere bir rapor halinde takdim ediyor. Fakat bu aşamanın ardından bir fizibilite çalışması daha gerekecektir

Yatırım Fizibilitesi Aşamasına Geçiyoruz

Elbette danışmanlık hizmetleri belli bir hiyerarşi içerisinde davranılmasını gerektiriyor ve komplike bir hizmet türü olması nedeniyle dikkatli bir ilerleyiş aranan ilk kriterdir. Bu nedenle yatırım danışmanlığının ardından yatırıma net olarak karar verilmesi durumunda yatırım fizibilitesi olarak adlandırılan ikinci aşamaya geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada hangi alanda yatırım yapılacağı yönünde bir karar verilmiştir ve henüz istenilen alanın fizibilitesi yapılmamıştır. Dolayısıyla ikinci aşamada bu kez karar verilen yatırımın en ince teferruatına kadar hesaplanması ve ayrı bir fizibilite çalışmasına ihtiyaç bulunmaktadır. Bu fizibilite çalışmasını İstanbul danışmanlık hizmetleri hizmetleri olarak firmamız gerçekleştiriyor ve profesyonel kadromuz ihtiyaç duyulan analizlerin sentezlenmesini yaparak sizleri yönlendiriyor.

Proje Hibe Desteği Almanıza Katkı Sağlıyoruz

Ülkemizde dönemsel olarak gerçekleşen ve müteşebbis yatırımcının desteklenmesi amacını taşıyan proje hibe desteği tarzında yardımların söz konusu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak takdir edersiniz ki bu yardımlardan yararlanabilmek için yatırımcının ciddi anlamda adım atmış olması gerekiyor. Ayrıca resmi evraklarla desteklenerek dosya haline getirilmiş bir projenin varlığına da ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla hazırlanacak projenin dokümantasyon işlemlerinin profesyonelce hazırlanması ve ihtiyaç duyulan yönlendirmelerin doğru bir şekilde yapılmasının hayati önemi bulunuyor. İstanbul danışmanlık hizmetlerini tercih ederek sizler de bu aşamayı hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve kamu kuruluşlarını karşısına elle tutulur ciddi bir projeyle çıkabilirsiniz.

Yatırım Teşviki İçin Doğru Yerdesiniz

Elbette sanayi yatırımları pek çok yatırıma göre ya oldukça değerlidir ve bu yatırımları teşvik etme amacını taşıyan destekler dönemsel olarak gündeme gelmektedir. Yatırım teşviki olarak bilinen bu yardımlar tabii ki yatırımın projelendirilmesi şartıyla yatırımcıya ancak doğrudan ulaşabiliyor. Bu çerçevede kuruluşumuz sizlere gerek hukuki anlamda gerekse yasal prosedürün işleyişi kapsamında destekler sunarak bu önemli yardımı alabilmeniz için ciddi katkı sağlıyor. Bunun yanı sıra mevcut yardımdan faydalandıktan sonra yatırımın en verimli şekilde geri dönüşünün alınabilmesi için yönetim danışmanlığı olarak adlandırılan bir hizmetimiz daha bulunuyor

Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimizden Büyük Memnuniyet Duyacaksınız

Her yönüyle iyi hazırlanmış ve gerekli destekleri almayı başarmış projelerin zarara uğramaması için kusursuz ve son derece profesyonelce yönetilmesi gerekecektir. Bu nedenle firmamızın sizlere sunmuş olduğu yönetim danışmanlığı hizmetlerinden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü hem yatırımcının hem de devlet tarafından sağlanan desteklerin boşa gitmesi söz konusudur. Dolayısıyla böylesine değerli yatırımlar asla riske edilmemelidir diyoruz. Lütfen tüm hizmetlerimiz ile çok daha kapsamlı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşınız. doğru yatırımın tartışmasız adresi İstanbul danışmanlık hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz  ve esenlikler diliyoruz.Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
×

Merhaba

Müşteri temsilcimizin biriyle whatsapp bağlantısı kurmak için üzerine tıklayınız veya bize [email protected] adresinden eposta ile ulaşabilirsiniz.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?