KOSGEB Girişimcilik İş Modeli Dosyası Hazırlanması

KOSGEB Girişimcilik İş Planı Dosyası Hazırlanması

KOSGEB Nedir?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumudur. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı olan KOSGEB, 12 Nisan 1990 tarihli ve 3624 sayılı yasayla kurulmuş İllerde İl Müdürlükleri vasıtasıyla KOBİ’lere destek vermektedir.
KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinin Amacı Nedir?
Desteğin amacı Türkiye’de girişimciliğin desteklenmesi, girişimciliğin yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin sayısının artırılmasıdır.
KOSGEB Girişimcilik Desteklerinden Kimler Yararlanabilir?
KOSGEB’in tanıdığı bir girişimcilik eğitimini belgeleyen, işletmesini kuran girişimciler veya İŞGEM çatısı altında yer alan işletmeler destekten yararlanabilmektedir.
KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinde Hangi Alanlar Desteklenir?
Girişimcilik desteğinde eğitim ve eğlence sektörü dışında hemen hemen tüm alanlar desteklenmektedir. Ayrıntısına ulaşmak için tıklayınız.
Sürecin işleyişi nasıldır?
KOSGEB Girişimcilik Kursu başvurusu için bize mesaj bırakırsanız Sivil Toplum Kuruluşların bizim tarafımızdan düzenlenecek eğitimlerinde size bilgi verebilme imkanımız olacaktır.
Girişimcilik Destekleri hakkında detaylı bilgilere KOSGEB web sitesinden ulaşabilirsiniz. https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/destekler/6312/girisimcilik-destekleri
KOSGEB İş Modelinde Hangi Başlıklar Yer Almaktadır?
  • Girişim ve girişimci hakkında genel bilgiler
  • Pazar bilgileri
  • Üretim planı
  • Yönetim planı
  • Finansal plan
  • KOSGEB’ten talep edilen destekler
4K Yönetim Destek Merkezi Gaziantep Danışmanlık olarak Girişimcilik eğitimlerinde eğitmen olarak görev alıyoruz. Eğitimlerin haricinde kendi Girişimcilik İş Modellerini profesyonelce hazırlatmak isteyen girişimcilerin İş modellerini hazırlamaktayız. İstenmesi durumunda tüm destek sürecini takip edip girişimcinin başarıyla destekten faydalanmasını sağlıyoruz.
Call Now Button
×

Merhaba

Müşteri temsilcimizin biriyle whatsapp bağlantısı kurmak için üzerine tıklayınız veya bize [email protected] adresinden eposta ile ulaşabilirsiniz.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?